Su bayilik

Su Bayilikleri Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz

Şehir içme sularının sağlıklı olmadığı şüphesi ve insanların bilinçli davranarak hazır kaynak suyu tüketmeye başlaması son yıllarda oldukça fazlalaşmıştır. İnsanlar sağlıklarını riske atmak istemedikleri ve hasta olmaktan korktukları için işe biraz garantici yaklaşmışlardır. Doğal kaynak suyunun bu kadar fazla rağbet görmesi yeni bir iş sektörünün ortaya çıkmasını sağlamış oldu. İş yerinde evde ofiste insanlar artık hazır su kullanmaktadır. Bu iş sektörünün gelişmesiyle su markaları da şubelikler vermeye başladı. Birçok su markası su bayilik ilanları vererek markasını daha geniş alanlara hizmet verebilmesi için genişletmektedir. Merkezi bölgelerde en çok tutulan su markalar daha fazla tercih edildiği için o markanın bayiliğini almak daha kazançlı sonuçlar verecektir.

–  pınar

-erikli

-damla

-hayat

-saka

-sırma

-nestle

-abant Bu büyük su firmaları isim hakkı (franchise) vererek markalarını tüm ülkede duyurmaktadırlar.

Su fiyat olarak ucuz görünse de su satışları toplamından maliyetinizi çıkardığınız da kar oranını % 100 yakın olmaktadır. Su bayileri su satışlarını 19 Lt, 5 Lt, 1,5 Lt, 1 Lt, 0.5 Lt ve 0.3 Lt olarak yapmaktadırlar.

Su Bayiliği Nasıl Alınır?

Su bayilik ilanları arasında değerlendirme yapan girişimciler en uygun su firmasının franchise şartlarına göre tercih yaparlar. Yeni su bayii için franchise bedeli, dükkân kirası, personel gideri gibi başlıca maliyet ortaya çıkar.

Ülkemizde su bayiliği almak düşünüldüğü gibi zor bir işlem değildir. Damacana su satış miktarı her geçen gün kar marjını gittikçe yükselmektedir. Damacana su tüketiminin artması sipariş miktarının da artmasını sağlamıştır. Plastik pet şişe ve cam şişe ambalajlarında müşteriyle sunulan doğal kak ak suları genellikle plastik pet şişelerde tercih edilmektedir.

Su bayiliği ilanları arasından bayilik alacağınız su markasının su kalitesi, PH değeri ve müşteri memnuniyetine göre marka sekilmesi yeni açılacak su bayisinin de müşteri potansiyeline etkili olacaktır. Kaliteli ürün satışı yapan su bayilerinin müşteri memnuniyetinden dolayı müşteri sayısı da o miktarda artacaktır. Bu bilgilere dayanarak su bayiliği alma işlemleri tamamlanabilmektedir.

Leave a Reply