İş Kurmak İsteyenlere Özel Sermayesiz İş Fikirleri

Sadece sermaye ile bir iş kurulacağı genel bir kanıdır fakat işin doğrusu öyle değildir. Sermayesiz de bir iş sahibi olabilirsiniz. Girişimci ruhunuzun olması yeterlidir. Öncelikle sermayesiz bayilik veren bir çok marka vardır. Bu markaların arasında çok bilindik markalarda yer almaktadır. Öncelikle çiğ köfte bayiliklerin bazıları ücretsiz bayilik vermektedir. Bir diğer sermayesiz iş fikirleri çeşitleri arasında oto yıkama firmaları vardır. Firmaların türüne göre değişiklik gösterilse de çoğunlukla ek bir ücret talep edilmiyor. Daha fazla seçenek görmek ister iseniz internet üzerinden kolayca tüm ücretsiz bayilik veren firmaları bulabilirsiniz. Sermayeniz olmadan yapabileceğiniz binlerce iş olduğunu kolayca görebilirsiniz. Ayrıca bayiliklerin bazıları çok fazla şart gerektirmediği için hızlı bir şekilde işinizin başına geçebilecek konuma gelebilirsiniz.

Evden Yapılan İşler İle Kolay Ve Hızlı Para Kazanın

Sermayeniz olmasa da evden yapılan işler ile para kazanabilirsiniz. Evde yapılacak bir çok iş şekli mevcuttur.

  • Öncelikle telefonunuza indireceğiniz bir uygulama sayesinde reklam izleyerek aylık 100-400 lira arası bir miktar kazanabilirsiniz. Sadece uygulamayı indirip günlük bir saat reklam izlemeniz yeterlidir.
  • Bir diğer evde çalışma metodu ise anket sitelerine kayıt olup günlük size gönderilen anketleri doldurmaktır. Anketler herhangi bir konu üzerinden olmaktadır ve fiyatları anket ile birlikte gönderilmektedir. Anket başına ücret almaktasınız.
  • Eğer evde çalışıp daha çok ücret almak ister iseniz bir çok şirket evde müşteri hizmetleri sistemi kurmaktadır. Evinizde oturarak sadece telefonları cevaplayıp evde para kazanabilirsiniz. Şirketlere göre prim ile aylık 1500-2500 lira kazanmanız mümkündür.
  • Bu işlere ek olarak eve getirteceğiniz ürünlerin dizilimi, kutulanması gibi basit işler ile para kazanabilirsiniz. Karton kutuların kurulumu, minik süs eşyaları gibi evde basit olarak yapılacak işler alabilirsiniz.
  • Ayrıca çevrenizdeki memur olan kişiler ile görüşüp günlük yemek yapmayı teklif edebilirsiniz. Öğle yemeği yaparak hem bütçenize katkı sağlayıp hem de hiçbir ek çaba göstermemiş olursunuz. Eğer çevrenizde öyle birileri yok ise çevrenizdeki okullar ile görüşüp öğretmenler için öğle yemeklerini yapabilir ve para kazanabilirsiniz.

Daha fazla fikir için takip eden linke göz atabilirsiniz => https://bayiliklistesi.com/is-kurmak

Leave a Reply