Franchise veren 5 Pastane Markası

Franchise isim haklarını satın alarak, bir pastane açmayı mı düşünüyorsunuz? Sizlere bu alanda yoğun talep gören ve pek çok girişimci tarafından önemsenen pastane bayiliklerini sıralayacağız. Kurulduğu günden bu yana en çok şube barındıran ve işletmeciler tarafından ilgi gören bu alanlar, sizlerin kazançlarını kısa sürede ileri aşamalara taşıyacaktır. Bu alanda popüler olan pastane işletmeleri ise;

 

  1. Alaçatı Muhallebicisi Bayiliği

Alaçatı Muhallebicisi, kısa süre içerisinde Türkiye genelinde ilgi görmeye başladı. Aslen İzmir’de yer alan şubesiyle genişlemeye başlayan ve sınırlarını tüm Türkiye geneline kadar yayan marka, bayilik veren pastaneler konusunda ise 1 numaralı tercih olarak görülmektedir.

 

  1. Özsüt Bayiliği

Pastane kavramını baştan yaratan ve 70 yılı aşkın süredir günümüzde tercih edilen Özsüt, her geçen gün kendi şubelerini açmaya devam etmektedir. Ortalama 250 bin TL civarı bir yatırım ile Franchise isim haklarını sunan marka, aylık 100 bin TL’ye kadar ciro gelir elde etmenizi talep eder. Bunun yanı sıra ise %4’lük payı ürün satışlarından satın alır.

 

  1. Bağ Pastanesi Bayiliği

Bayilik veren pastaneler konusunda en sık araştırılan Bağ Pastanesi, ilk olarak İstanbul / Üsküdar’da şubelerini açtıktan sonra kendi klasmanını arttırmayı başarmış, bu alanda ise getiri elde edebileceğiniz bir isim hakkı satın almanıza kadar kendisini ilerletmiştir. Sizler de tercihinizi bu markadan yana kullanabilirsiniz.

 

  1. Saray Pastanesi Bayiliği

Saray Pastanesi, tartışmasız en çok isim hakkını satan ve pastane bayilikleri konusunda Türkiye’nin ileri firması olarak görülmektedir. Zincirlerini her daim arttıran marka, bu sayede popüler bir hizmet kanalından faydalanmanızı sağlamaktadır.

 

  1. Oskar Pastaneleri Bayiliği

Listemizin son sırasında Oskar Pastaneleri yer alıyor! Genel anlamda pek çok kişinin ortak tercihi olan bu marka, kısa sürede ciddi yatırımlar elde edebilmeniz konusunda çalışmaktadır. Bu sayede ise bayilik veren pastaneler konusunda birçok kolaylığı doğrudan girişimcilere sunar.